بلاگ

6b325d34-3000-493c-b5d2-a44cf38af123

مراکز خرید شیراز

مراکز خرید شیراز را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که هر یک از این مراکز خرید مشغول فروش نوع خاصی از محصولات هستند و می توانید متناسب با خواسته خود اقدام به انتخاب بازار مورد نظر خود نمایید.

مراکز خرید شیراز را می توانید در اطراف و مرکز این شهر شاهد باشید و دسترسی به برخی از آنها ساده بوده و برای دسترسی به برخی از آنها باید مسافتی را طی نمایید.

به همین دلیل در این مقاله سعی کرده ایم شما را با برخی از این مراکز خرید آشنا نماییم تا قبل از سفر بتوانید بهترین بازار را انتخاب نموده و در هنگام سفر دچار هیچ گونه سردرگمی نشوید.

خرید سوغاتی ها را نیز در شیراز از دست ندهید. یکی از مواردی که بر انتخاب بازار تاثیر گذار خواهد بود را می توان موقعیت مکانی دانست و ممکن است برخی از مراکز خرید در شیراز از شهر دور باشند و در اینصورت می توانید اقدام به اجاره آپارتمان مبله نمایید که در نزدیکی مرکز خرید مورد نظر شما باشد.

یکی از بهترین راه هایی که می توانید هم در یک خانه زندگی کرده و از امکانات کامل استفاده نمایید و هم به مرکز خرید مورد نظر خود نزدیک باشید را می توان اجاره آپارتمان مبله دانست که در این صورت می توانید به راحتی از سفر خود لذت برده و محل اقامتی مطمئن داشته باشید.

بازار وکیل شیراز

بازار وکیل  از جمله مراکز خرید شیراز

یکی از بهترین مراکز خرید شیراز را می توان بازار وکیل دانست که با مراجعه به این مرکز خرید می توانید تمامی اقلام مورد نیاز خود را خریداری نمایید و به همین دلیل نیز از محبوبیت خاصی در میان مسافران شیراز برخوردار می باشد.

این بازار یکی از مراکز خرید سنتی شیراز می باشد و نام این بازار را می توان در میان جاذبه های گردشگری شیراز نیز مشاهده نمود که دلیل آن زیبایی معماری ساختمان های مرکز خرید می باشد. شرکت ما در اطراف این مرکز خرید می تواند چندین آپارتمان مبله به شما پیشنهاد نماید تا بتوانید اقامتی آرام و دلنشین در نزدیکی مرکز خرید داشته باشید.

سرای مشیر شیراز

سرای مشیر از جمله مراکز خرید شیراز

سرای مشیر یکی دیگر از مراکز خرید شیراز می باشد که در نزدیکی بازار وکیل قرار گرفته و می توانید به راحتی در کنار درب خروجی بازار وکیل به آن دسترسی داشته باشید.

توجه داشته باشید که از این بازار می توانید صنایع دستی مختلف مانند قلم زنی، حکاکی، خاتم زنی، گبه بافی و… خریداری نمایید. با اجاره آپارتمان مبله در شیراز و در این منطقه می توانید به بازار های مختلفی اعم از بازار وکیل و سرای مشیر به راحتی دسترسی داشته باشید. اجاره آپارتمان مبله با شیراز مبله مزایای دیگری نیز خواهد داشت که از جمله مهمترین مزیت های آن می توان به نزدیکی به محل مورد نظر و کم بودن زمان مورد نیاز جهت مراجعه اشاره کرد.

مجتمع خلیج فارس شیراز
 

مجتمع تجاری خلیج فارس از جمله مراکز خرید شیراز

یکی دیگر از بهترین مراکز خرید شیراز را می توان مجتمع تجاری خلیج فارس دانست که در این مجتمع می توانید انواع اقلام مصرفی خود را خریداری نمایید.

این مجتمع علاوه بر بازار بودن یک مکان تفریحی نیز به شمار می رود و می توانید فرزندانتان را جهت تفریح در محل بازی کودک قرار داده و خود به خرید مشغول باشید.

این مرکز خرید رتبه ششمین مرکز خرید بزرگ جهان را به خود اختصاص داده و با وسعت 500 هزار متر مربع بزرگترین مرکز خرید شیراز می باشد.

این مرکز خرید در ورودی شهر صدرا واقع شده و به همین دلیل دسترسی به آن از شیراز زمان بر خواهد بود اما نگران نباشید چرا که می توانید از خدمات اجاره آپارتمان مبله در شیراز شرکت ما استفاده نموده و در نزدیکی مرکز خرید آپارتمانی لوکس در اختیار داشته باشید

مجتمع تجاری زیتون فارس

مجتمع زیتون فارس از جمله مراکز خرید شیراز

یکی دیگر از مراکز خرید شیراز را می توان مجتمع زیتون دانست که این مجتمع در قلب شیراز و اطراف بازار بزرگ شیراز واقع شده است. این مرکز تجاری بهترین موقعیت مکانی را داشته و معماری بی نظیر آن همگان را جلب خود خواهد کرد. این مجتمع تجاری 12 طبقه بوده و انواع فروشگاه های مختلف که تعداد آنها بیش از 400 می باشد در آن فعالیت می کنند. این مرکز تجاری، شهر بازی، رستوران، کافی شاپ و سینما نیز دارد که می توانید خودرو خود را نیز در پارکینگ مرکز خرید قرار دهید. با اجاره سوئیت مبله در کنار این مرکز می توانید به سایر مراکز خرید شیراز که در اطراف مجتمع تجاری زیتون قرار گرفته اند نیز دسترسی داشته باشید.

 

بازار مسگرها از جمله مراکز خرید شیراز

یکی دیگر از بهترین مراکز خرید شیراز را می توان بازار مسگر ها دانست و همانطور که از نام آن پیداست از این بازار می توانید انواع صنایع مسی را خریداری نمایید.

این مرکز خرید واقع در محله درب شاهزاده می باشد و از بازار قیصریه به جای مانده است. این بازار از گچ و آجر ساخته شده و علاوه بر خرید جنبه گردشگری نیز خواهد داشت.

این بازار چسبیده به بازار اردوبازار می باشد و با اجاره آپارتمان در کنار این مرکز خرید می توانید چندین مرکز تجاری و فروشگاه های متعدد را زیر سلطه داشته باشید.

بازار حاجی از جمله مراکز خرید شیراز

بازار حاجی از جمله مهمترین مراکز خرید شیراز می باشد که بسیاری از گردشگران بازدید از این بازار را به دلیل قدمت فراوان و تنوع محصولات بالا از دست نمی دهند.

این بازار قدمتی بیش از هزار سال داشته و از جمله بازار هایی است که می توانید انواع اقسام لوازم مورد نیاز خود را از آن خریداری نمایید.

بازار حاجی در کنار مسجد جامع شیراز واقع شده و شرکت ما اقدام به ارائه چندین آپارتمان مبله در اطراف این بازار نموده است که میتوانید به صورت دلخواه یکی از آنها را اجاره نمایید.

مجتمع تجاری ستاره فارس

مجتمع تجاری ستاره فارس از جمله مراکز خرید شیراز

اگر بخواهیم به یکی از بهترین مراکز خرید شیراز و همچنین مرکز تفریحی این شهر اشاره ای داشته باشیم مجتمع تجاری ستاره از جمله بهترین ها خواهد بود.

این مجتمع تجاری در خیابان عفیف آباد واقع شده و در میان مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و بسیاری آن را به عنوان بهترین مرکز خرید شیراز می شناسند.

این مرکز خرید تشکیل شده از 9 طبقه می باشد و انواع اقسام فروشگاه های مختلف در داخل آن فعالیت می نمایند، رستوران و کافه و همچنین شهربازی نیز از دیگر امکانات مجتمع ستاره می باشد.

مجتمع تجاری اداری آفتاب فارس از جمله مراکز خرید شیراز

یکی از معروف ترین مراکز خرید شیراز را می توان مجتمع تجاری آفتاب دانست که این مجتمع تجاری 33 هزار متر مربع زیر بنا داشته و از 8 طبقه تشکیل شده و از جمله بازار های بزرگ شیراز به شمار می رود.

حدود 240 فروشگاه در آن فعالیت می نمایند و 3 طبقه مجتمع به ادارات اختصاص دارد. با اینکه ان مرکز خرید در نزدیکی ایستگاه مترو واقع شده اما دسترسی به آن چندان هم ساده نخواهد بود و چنانچه می خواهید در اطراف مرکز خرید آفتاب اقدام به اجاره آپارتمان مبله نمایید در این صورت شرکت ما می تواند بهترین خدمات را برایتان ارائه نماید.

 مجتمع تجاری حافظ از جمله مراکز خرید شیراز

یکی دیگر از مراکز خرید شیراز را می توان مجتمع تجاری حافظ دانست که این مرکز خرید را می توان یکی از بهترین و برترین ها در میان سایر مراکز خرید شیراز دانست.

این مرکز خرید واقع در خیابان عفیف آباد بوده و اطراف آن را سایر مراکز خرید شیراز فراگرفته اند و به همین دلیل می توانید با اجاره آپارتمان مبله در شیراز و یا سوئیت در اطراف این مراکز خرید، به سادگی مرکز خرید مورد نظر خود را در خیابان عفیف آباد هدف قرار دهید.

مجتمع تجاری حافظ مملو از فروشگاه هایی است که محصولات برند و باکیفیت به فروش می رسانند و به همین دلیل نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که مجتمع تجاری حافظ شیراز مراکز اداری نیز در داخل خود دارد اما اصلی ترین بخش های آن را فروشگاه های تجاری تشکیل داده اند.

مجتمع تفریحی گردشگری هامون شیراز

یکی دیگر از بهترین مراکز خرید شیراز را می توان مجتمع تجاری تفریحی هامون دانست که این مرکز خرید دسترسی ساده ای داشته و زیربنای آن 7800 متر مربع می باشد.

مراکز تجاری این مجتمع در 5 طبقه دسته بندی می شوند که می توانید انواع اقسام موارد مصرفی خود را از آن خریداری نمایید. این مرکز خرید تنها به فروشگاه ها اختصاص ندارد و شاهد رستوران ها، کافی شاپ ها، شهر بازی و… نیز در آن هستیم.

شرکت ما در اطراف این مرکز خرید نیز اقدام به ارائه آپارتمان و سوئیتمبله نموده و می توانید در هر نقطه از اطراف مرکز خرید اقدام به اجاره آپارتمان مبله در شیراز نمایید.

میزان هزینه های دریافتی این شرکت نیز پایین تر از سایر مراکز بوده و به همین دلیل می توانید با کمترین هزینه بهترین موقعیت را برای اجاره آپارتمان انتخاب نمایید.

پیام بگذارید

Compare Properties

مقایسه (0)