بلاگ

mansion-412090_1920

اجاره منزل مبله در شیراز

شیراز مبله

با نزدیک شدن فصل بهار و عید نوروز بسیاری از هموطنان به فکر مسافرت و سیر و سفر در نقاط مختلف کشور هستند. شاید شما نیز این موضوع فکر کرده باشید یا همین حالا این فکر به نظر شما رسیده .

اما سوالی که در مرحله بعد به ذهن خطور میکند این است : کجا؟
کمتر کسی از حال و هوای بهار در شیراز بی خبر است .

آن زمان که عطر بهار نارنج در کوچه و خیابان شیراز می پیچد و بلبل های نغمه خوان را در آسمان شیراز به پرواز وا میدارد. بله چنانچه مشخص است در این مقاله قصد داریم تا شیراز را به عنوان مقصد صفر به شما معرفی کنیم .

 

شیراز

شهر راز ، شهر گل و بلبل ، فرهنگ و هنر ، شعر و شاعری ، حافظ و سعدی و ….

اگر اهل طبیعت گردی و مشاهده مناظر طبیعی هستید و یا اینکه از گشت و گذر در آثار تاریخی و بناهای باستانی لذت میبرید ، همه ی اینها و بسیار مکانهای دیدنی دیگر در شیراز میتواند لحظات خاطره سازی را برای شما به یادگار بگذارد خاطراتی خوش که شاید باز هم شما را به سمت شیراز بکشاند.

بیشتر مکانهای تفریحی و شیراز در بافت تاریخی آن متمرکز شده و با اسکان در حوال بافت تاریخی دسترسی به این مکانها که شامل حرم مطهر شاه چراغ ، ارگ کریم خان ، بازار و مسجد وکیل ، مجموعه باغ موزه پارس و …. میشود برای شما بسیار راحت و کم هزینه خواهد بود.

شهر شیراز و خانه مبله در شیراز

اگر در هتل و یا مسافرخانه های آن اطراف را برای سکونت در مدت اقامت خود در شیراز انتخاب کرده اید ، دیگر قادر به صرفه جویی در هزینه ها نحواهید بود ، با وجود نزدیکی مکان های توریستی در مرکز شهر و هزینه ناچیز سفرهای کوتاه تا مقاصد دورتر ، اما باز هم هزینه های سنگین هتل و مسافر خانه ها گاهی مسافران را با تردید روبرو میکند.

عده ای نیز اقامت در پارکها و چادر را انتخاب میکنند ولی آیا آنها به فکر امنیت سفر خود هستند ، همچنین باران های بهاری را که تماشای آنها در شیراز بر تمام زیبایی های آن میافزاد را فراموش نکنید زمانی که مسافران نوروزی را در پارک ها به ماشین هایشان می کشاند.

آپارتمان مبله در شیراز

با این حال آیا میتوان از این همه زیبایی گذشت ؟  کجا بهتر از شیراز؟ چاره چیست؟

اجاره خانه مبله در شیراز

شما با اجاره خانه مبله در شیراز و اسکان چند روزه در آن می توانید علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها راحتی و امنیت را نیز در سفر با خود همراه کنید.

هزینه کمتر

معمولا مسافران مدتی بیش از سه یا چهار روز در شهر مقصد مقیم میشوند و اگر هتل یا مسافر خانه را جهت اسکان انتخاب کنند ناچار به پرداخت مبالغ زیادی هستند که با توجه به اوضاع اقتصادی جامعه این هزینه ها مطلوب هیچ مسافری نیست.

اما شما با اجاره یک اتاق و یا یک سویت مبله ( بسته به تعداد افراد خانواده یا دوستانتان ) می توانید با مبلغی بسیار کمتر و زمانی بیشتر در شیراز اقامت گزیده و از زیبایی های آن لذت ببرید.

راحتی بیشتر

تصور کنید بعد از بازدید از مجموعه کریمخانی و گشت وگذار و خرید سوغاتی در بازار وکیل خسته و پریشان دیگر میلی به پیاده روی و خرید کردن نداشته و یک منزل و استراحتگاه تنها چیزی است که در آن لحظه به آن فکر میکنید ، با این حال تصوّر پله های زیاد و اتاق های طبقه آخر (البته اگر به شما برسد ) انسان را از رفتن به سوی هتل یا مسافر خانه های باز میدارد.

اما با اجاره منزل مبله در شیراز یا اجاره خانه مبله در شیراز دیگر از این خبرها نیست ، فکر این که ماشینم را کجا پارک کنم ( بیشتر هتل و مسافرخانه ها پارکینگ نداشته و یا برای پارکینگ هزینه ای جدا دریافت میکنند) و چندین پله را بالا روم ، دیگر مانع آرامش و استراحت شما نمیشود و شما می توانید با راحتی تمام در خانه مبله ای که در شیراز اجاره کرده اید، استراحت کنید.

امنیت

خانواده ای پس از ورود به شهر شیراز در گوشه کنار پارک آزادی چادر خود را برپا کرده و هماجا را برای اقامت چند روزه خود انتخاب میکند.
بدون تردید آنها قصد گردش و بازدید از اماکن تاریخی و تفریحی شیراز را دارند. اما نمی توانند هم مراقب چادر و وسایل داخل آن باشند و هم گردش کنند.

بی شک اجاره منزل مبله در شیراز یا اجاره خانه مبله در شیراز ، امنیت اسکان در سفر و دور ماندن دست فرصت طلبان از اموال مسافران دغدغه مسئولین و میهمانان عزیز شهر شیراز میباشد اما چگونه؟ یکی از راههای مطمئن و راحت تأمین امنیت سفر اجاره یک خانه مبله و یا اتاق در شیراز است. چرا که با وجود خانه و چفت و بست دیگر دست سودجویان از اموال شما کوتاه خواهد شد و خیال مسئولین مربطه نیز راحتتر.

روش اجاره منزل مبله در شیراز ؟

شما با اجاره منزل مبله در شیراز و اسکان چند روزه در آن می توانید علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها راحتی و امنیت را نیز در سفر با خود همراه کنید.

این روزها همه چیز تو اینترنت پیدا میشه از شیر مرغ تا …..
و اگر الان دارید این مقاله رو میخونید معنیش اینه که به اینترنت دسترسی دارید ، درسته ؟

پس یعنی اینکه میشه یه اتاق و یا منزل مبله را هم پیدا کرد . اما باید به این نکته هم توجه داشت که فضای مجازی خیلی قابل اعتماد نیست و نمیشه به هر کسی اعتماد کرد و پولتون را از قبل بدون هیچ تضمینی در اختیارشون گذاشت.

از طرفی کسی که منزل مبله ای را اجاره میده باید مجوزهایی از سازمان های مربوطه داشته باشه تا هنگام سکونت یا بعد از آن برای شما مشکلی پیش نیاید.

ما به جای شما این شرایط و جست و جوها را انجام دادیم  و نتیجه اش هم شده سایتی که معرفی ممیکنم:

خیلی سریع این آدرس را توی مرورگر خودتون وارد کنید و لیستی از پیشنهاد خانه های مبله در شیراز را ببینید

خوشا شیراز

امیدوارم که از سفر به استان فارس و شهر شیراز لذت ببرید

پیام بگذارید

Compare Properties

مقایسه (0)